chrome firefox opera safari iexplorer

У Луганську вперше відкрили патріотичну крамницю

21 березня 2013 о 15:06

У Луганську, вперше в історії міста, відкрили патріотичну крамницю. Тут пропонують книжки та сувеніри, пов’язані з історією України та її фольклором, на дверях висить державний прапор, а робочий день починається із гімну України.

Про це повідомляють «Подробности».

Все, що представлено у крамниці, – українською і про Україну. Від футболок «Є мова – є нація» до народних глечиків. Та найбільше книг.

«Декілька книжок я вже купив про національні злочини, такі книжки дуже гарні, які можна знайти, дуже цікаві історії. Я цікавлюся і літературою, але більше мене цікавить історія», – поділився враженнями мешканець Луганська Богдан Воронько.

Таких магазинів у Луганську ніколи не було, говорить місцева мешканка Світлана Ковальова, і тішиться, що нарешті зможе купувати видання українською мовою.

«Лідером продажів є Василь Шкляр. Причому беруть все без винятку. Оксана Забужко, беззаперечно, Сергій Жадан. Дитяча література, у нас беруть музичні диски дуже багато, пов’язані з фольклором українським, практично розкупили підбірку українських мультфільмів», – розповів автор ідеї створення магазину Дмитро Снєгірьов.

У планах власників книгарні-крамниці – зустрічі з письменниками, виставки та презентації на українську тематику.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури