chrome firefox opera safari iexplorer

У Україні відбудеться Фестиваль Писанок

13 березня 2013 о 09:52

У Львові з 6 квітня до 6 травня пройде ІІI Фестиваль Писанок. Про це УНН повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Цього року організатори планують значно розширити програму фестивалю, запропонувавши гостям міста різнопланові мистецькі та інтерактивні заходи.

Цього року під час Фестивалю Писанок вперше відкриються «Великодній писанковий ярмарок» та «Великодня арт-майстерня», де проходитимуть різноманітні майстер-класи з виготовлення та розфарбовування писанок, відбудуться святковий великодній концерт, виступи християнських колективів, показ фільмів на великодню тематику, конкурс на найсмачнішу паску, виставка унікальних мистецьких писанок у Галереї писанок, святкування обливаного понеділку (різноманітні водні атракції), а ще прикрашання міста унікальними "писанковими деревами.

На Великдень усі писанки будуть виставлені на аукціон, а частина вилучених коштів піде на благодійні цілі.

Також організатори фестивалю мають ідею створити найбільші Великодні символи, а саме Гігантську арт-писанку та Аеро-писанку з різнокольорових кульок.

Розділи: Традиції

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути