chrome firefox opera safari iexplorer

Україну чекає скорочення педагогів у 1,5-2 рази?

27 березня 2013 о 13:33

Національним планом дій на 2013 рік передбачається збільшення кількості студентів на одного викладача, що може призвести до скорочення педагогічних працівників.

Про це у коментарі «Українській правді. Життя» повідомила голова комітету освіти і науки Лілія Гриневич.

«Підготовка нормативно-правових актів щодо приведення у відповідність із європейськими стандартами норм навчального навантаження викладачів вищих навчальних закладів, збільшення показника кількості студентів на одного викладача до 18», — йдеться в Національному плані дій.

Водночас, Гриневич стверджує, що за європейськими стандартами на одного викладача повинно припадати 4-6 студентів, натомість вже на українського викладача припадає 9-13 студентів.

«Гіпотетично, щоб це зробити (виконати пункт з плану), потрібно скорочувати викладачів», — заявила Гриневич.

«Для того, щоб з'ясувати як уряд збирається досягнути цього показника, я направила депутатське звернення міністру освіти Дмитру Табачнику», — розповіла Гриневич.

Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути