chrome firefox opera safari iexplorer

Донечан закликають менше вживати алкоголю

11 квітня 2013 о 10:51

Влада Донецька вирішили боротися за здоровий спосіб життя за допомогою соціальної реклами.

На вулицях міста мерія розмістила перші рекламні щити із закликами «Досить бухати!», «Пити не модно» і «Випиваєш вночі в клубах — чекай у житті людей грубих», пише газета «Сегодня». Мер міста Олександр Лук'янченко пояснює появу таких білбордів необхідністю боротися з підлітковим алкоголізмом.

«Сьогодні є проблема, яка полягає в тому, що діти рано пробують спиртне, сигарети і наркотики. І часто вона виникає там, де немає іншої можливості для дозвілля. Дозвілля у вигляді нічних клубів не є альтернативою, бо лише посилює згубні звички», — вважає міський голова. Як повідомляє донецька влада, перші 15 рекламних плакатів були розроблені управлінням архітектури. Сім з них вже розміщені на вулицях міста.

Крім цього, в мерії запевнили, що розглянуть пропозиції від всіх бажаючих допомогти в реалізації ініціативи. А в рамках агіткампанії влада обіцяє відремонтувати та оснастити спортмайданчики у всіх районах.

Нагадаємо, в минулому році в Росії багато шуму наробив білборд, що заговорив з водіями матом: «Ви за*балі пити за кермом!».

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі