chrome firefox opera safari iexplorer

Влада ОАЕ заборонила туристам носити бікіні та вузенькі плавки

23 квітня 2013 о 18:43

Капітан місцевої поліції Халед Аль Накбі пояснює нововведення прагненням відродити в гостей здоровий глузд та скромність, а місцева жителька та мама двох дітей Хессу Ахмед стверджує, що бікіні – це неповага до традицій арабської країни, повідомляє арабська газета The National.

«Я погоджуюся з цією забороною. Те, що зараз відбувається на пляжах – це страшна неповага», – обурюється Хессу. – «Востаннє, коли ми ходили на пляж, поруч з нами сіла жінка в бікіні. Я побоялася, що вона почне знімати верхню частину купальника. Тому я була вимушена піти звідти разом із дітьми».

За перше порушення нового правила передбачене попередження. Після другого – штраф, розміри якого поки що не відомі.

Проте купальники – не єдина проблема, яка турбує місцевих жителів. За їхніми словами туристи дозволяють собі ще більше: вони цілуються на вулиці та навіть більше.

Слід зауважити, що нове правило не стосується тих туристів, які перебувають на території готелю. Заборона розповсюджується лише на пляжі загального користування.

На фото — знаки на публічних пляжах ОАЕ, що забороняють носити бікіні та вузенькі плавки

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути