chrome firefox opera safari iexplorer

Google нанесла на свої карти маршрути громадського транспорту у 9 курортних містах Криму

16 серпня 2013 о 09:32

Google запустила функцію «Громадський транспорт» на своїх картах у 9 курортних містах Криму: Алушті, Севастополі, Джанкої, Феодосії, Керчі, Сімферополі, Судаку, Ялті та Євпаторії.

Туристам стане легше планувати свою подорож: за допомогою функції можна обрати зручний для себе вид транспорту (автобус, тролейбус чи маршрутка), прокласти необхідний маршрут, знайти зупинки і отримати інформацію про приблизний час, який витратиться на дорогу, пише ZN.ua

Для того, щоб спланувати подорож, необхідно зайти у карти Google, клікнути «Маршрути», обрати іконку транспорту, після чого ввести напрямки своєї подорожі. Сервіс прорахує найшвидший шлях з пункту А в пункт Б і запропонує найбільш оптимальні варіанти пересування.

Інформація про маршрути громадського транспорту на картах Google доступна трьома мовами: українською, англійською та російською. Доступ до інформації є у всіх браузерах, включаючи мобільні, а також на картах Google для Android і iOS.

Google запустила функцію «Громадський Транспорт» як експеримент у 2005 році, а у жовтні 2007 року вона стала частиною Карт Google. Функція дає змогу дізнатися розклад руху транспорту у більш ніж 800 містах по всьому світу, включаючи Нью-Йорк, Лондон, Токіо та Сідней. Для України функція «Громадський транспорт» доступна для 23 міст.

 

карты гугл
карты гугл

 

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути