chrome firefox opera safari iexplorer

Харківські флористи встановили квітковий рекорд Гіннеса

25 серпня 2013 о 09:54

Флористи з Харкова встановили світовий рекорд по довжині квіткової клумби, повідомили у прес-службі міськадміністрації Харкова.

На честь 70-річчя визволення міста та Дня Незалежності України набережну річки Лопань біля скверу Стрілка прикрасили 80 тисяч жовто-синіх кольорів. Їх поєднали в безперервну лінію довжиною близько 2,8 кілометра.

Представники Книги рекордів Гіннесса підтвердили, що це майже на 800 метрів перевищує попередній рекорд, встановлений у голландському місті Тілбург в 2009 році.

За словами флористів, які працювали над рекордною клумбою, рослини сорту тагетіс і петунія невибагливі. Якщо їх добре поливати, то вони будуть цвісти до морозів. Квіти залишаться на набережній до 28 серпня, потім їх розвезуть у харківські школи.

Нагадаємо, в січні 2012 року на Різдво у Львові на V міському фестивалі Свято Пампуха був встановлений світовий рекорд — викладено малюнок з семи тисяч пампухів. Пампушний малюнок оцінив офіційний представник Книги Рекордів Гіннеса Джек Брокбенк.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути