chrome firefox opera safari iexplorer

Новий навчальний рік в Україні почнеться із Шевченківського телеурока

27 серпня 2013 о 09:33

У перший день нового навчального року, 2 вересня, пройде всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, присвячений вивченню творчої спадщини видатного поета і прозаїка Тараса Шевченка.

Захід буде організовано у рамках відзначення у 2014 році 200-річного ювілею з дня народження Шевченка. Розпорядження про підготовку до проведення уроку, ініційованого Міністерством освіти, підписав президент Віктор Янукович, пише DT.UA.

Шевченківський рок відбудеться 2 вересня 2013 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка і транслюватиметься в ефірі Першого національного каналу.

Його буде проведено для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів країни.

Під час заняття будуть використовуватися архівні документи, відеосюжети, ілюстративні матеріали про життя і творчість Великого Кобзаря.

Нагадаємо, 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка Україна відзначить 9 березня 2014 року. Раніше Кабмін виділив Міністерству культури 90 млн гривень на підготовку і проведення святкових заходів.

Готується до ювілею і київська влада. У КМДА пообіцяли «надати пристойного вигляду» всім об'єктам столиці, пов'язаним з іменем Шевченка.

Розділи: Новини освіти

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути