chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові вдруге відбудеться Фестиваль партнерства

27 серпня 2013 о 16:00

14-15 вересня у Львові триватиме «Фестиваль Партнерства». Цей фестиваль створено задля розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентації мистецького життя польських міст та воєводств, a також господарів – міста Львова та Львівської області, повідомили в МО «Дзиґа».
Мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на великий доробок, різноманітність та інтенсивність співпраці Львова з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства.

Основна частина фестивалю відбуватиметься на площі Ринок, де на літній сцені упродовж двох днів з 15:00 до 21:30 виступлять з концертами польські колективи. Своє культурне життя у Львові презентуватимуть: Вроцлав, Жешув, Краків, Лодзь, Люблін, Перемишль, а також Вармінсько-Мазурське, Малопольське, Люблінське та Сілезьке воєводства. Серед культурних пропозицій є фольк-гурти, джазові, блюзові та рок-колективи, а також танцювальні ансамблі.

На сцені разом виступатимуть українські та польські гурти, серед яких: львівські «Піккардійська Терція», «ShockolaD» та «Гич оркестр», вроцлавські «Miloopa», люблінські «Klezmafour», Joanna Słowińska з Малопольського воєводства, «Banana Boat» із Сілезького, «Neonovi» з Підкарпатського та «Backbeat» із Люблінського. Спеціальним гостем фестивалю буде польсько-український фольк-рок гурт «Горпина» («Horpyna») з міста Ольштина Вармінсько-Мазурського воєводства. Це одна із найяскравіших груп у польській музиці, яка співає українські пісні, що стають популярними серед поляків.

Окрім концертів на Ринку, у межах «Фестивалю партнерства» відбудуться інші заходи, серед яких концерт ансамблю «Сapelliа Cracoviensis» у Латинському Катедральному Соборі та виступ театру танцю «Pracownia Fizyczna» у приміщенні Генконсульства Польщі. По завершенні фестивалю, 16 вересня у театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться великий гала-концерт «VIVA VERDI» Люблінського музичного театру за участі провідних солістів Польщі та академічних хорів Любліна і Перемишля.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути