chrome firefox opera safari iexplorer

З нагоди Дня незалежності українці відпочиватимуть три дні

22 серпня 2013 о 09:22

Остаточне рішення про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві приймає керівник.

Оскільки День незалежності України в 2013 році випадає на суботу, згідно з українським законодавством, українці зможуть відпочивати три дні поспіль — 24, 25, 26 серпня.

Так, згідно з Кодексом законів про працю України (Кзпп), у випадку, коли святковий або неробочий день, до яких відноситься і державне свято День незалежності України, «збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого».

Проте в Кзпп зазначається, що даний графік розрахований для працівників з 5-денним робочим тижнем.

Також слід мати на увазі, що згідно Кзпп остаточне рішення про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві приймає власник або уповноважений ним орган (керівник) підприємства шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа

Джерело: ZN.UA
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути