chrome firefox opera safari iexplorer

Ремонт у школах і садках перекладають на плечі батьків (опитування)

09 вересня 2013 о 14:23

Державні навчальні заклади, як об’єкти соціальної сфери, як правило, утримуються коштом місцевих бюджетів, якщо вони не є приватними. 

Втім, як демонструє багаторічний досвід, зазвичай виділених сум не вистачає для проведення капітальних ремонтів у школах, садочках і т.д... 

У зв'язку із чим часто ремонт робиться за рахунок батьків учнів і збір коштів на відповідні заходи відбувається в обов’язковому порядку. Однак, не всі українські батьки вважають таку практику доцільною, і переконані, що ремонт у навчальних закладах має здійснюватись за рахунок держави. 

«Україна Комунальна» запитала своїх читачів «Чи вважаєте ви доцільним ремонт навчальних закладів за рахунок батьків учнів?». Опитування проводилося на порталі інформаційного агентства та у мережі Facebook з 2 по 9 вересня. 

Більшість опитуваних вважають, що цілком немислимо проводити ремонт у навчальних закладах за рахунок батьків учнів (57%). 18% респондентів зізналися, що взагалі не мають змоги брати участь у збиранні грошей на такі заходи. Стільки ж опитуваних (18%) згодні на такі умови, у випадку якщо внески на ремонти навчальних закладів є добровільними. Лише 5% опитаних батьків не заперечують, адже визнають, що державних коштів не вистачає. З усіх опитаних 2% відвідують приватний навчальний заклад (платний).

Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути