chrome firefox opera safari iexplorer

Школи спонукають до закупівлі підручників наближених видавництв

17 вересня 2013 о 11:03

Голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич прокоментувала рішення Міністерства освіти, відповідно до якого всі навчальні посібники для учнів 1-х, 2-х та 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів видані раніше 2012 року визнані такими, що не відповідають новим навчальним програмам та не можуть використовуватися у навчально-виховному процесі з 1 вересня 2013 року.

За словами Гриневич, учитель не матиме права скористатися збірниками завдань, наприклад, з математики, виданими раніше, навіть якщо вони є дуже корисними для навчання дітей.

«Чи бачите якесь логічне пояснення для цього цинічного рішення МОН, аніж цілком меркантильна мета — спонукати школи закуповувати навчальні посібники кількох наближених видавництв, які отримали грифи МОНу останнім часом?», — зазначила голова профільного парламентського комітету Лілія Гриневич на свої сторінці у Facebook.

Як відомо, на початку вересня регіональні управління освіти і науки та Інститути післядипломної педагогічної освіти отримали лист про використання навчальної літератури у школах, в якому заступник міністра Борис Жебровський повідомив про заборону використання підручників без грифу, а також усіх посібників для учнів 1-х, 2-х та 5-х класів, що видані до 2012 року.

Джерело: Освіта.ua
Розділи: Новини освіти

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути