chrome firefox opera safari iexplorer

Українці стали менше читати наукову літературу

13 вересня 2013 о 16:33

Соціологи порівняли види проданої літератури у 2008 та 2013 роках.

Якщо у першому випадку частка художньої літератури, яку придбали покупці, складала 41%, а наукова — 18%, то 2013-го художня складала 52%, а наукова — лише 5%. Про це розповів Гліб Вишлінський, заступник директора GfK Ukraine.

За результатами дослідження очевидно, що 13% українців, віком від 15 до 59 років, за літо читали електронні книжки. Але лише 1% купував ці книги.

«Виходить, що читачі не є відповідальними і обгрунтовують небажання купувати електронні книги тим, що їх можна просто скачати», — сказав пан Вишлінський.

Довідка

Дослідження «Читання книг в Україні» охопило 1000 респондентів віком відж 15 до 59 років. Їх опитували про те, які книжки вони прочитали протягом останніх трьох місяців. Похибка опитування становить 3%.

Джерело: Експрес
Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути