chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні на тротуарах заборонили влаштовувати парковки

03 вересня 2013 о 17:00

Кабмін заборонив обладнання місць для паркування на тротуарах і проїжджій частині автомобільних доріг. 

Відповідні зміни до Правил паркування транспортних засобів внесені постановою №583, повідомили у Держкомпідприємництва. 

«Ця заборона, звичайно, не стосується операторів — суб'єктів господарювання, які здійснюють обладнання та утримання майданчиків для паркування», — зазначили у відомстві. 

Також операторам заборонено передавати паркувальні майданчики на тротуарах і проїжджій частині доріг у користування іншим суб'єктам господарювання. 

«Внесені зміни дозволять залишити в минулому конфліктні ситуації, що виникають між суб´єктами господарювання та водіями, яким забороняють користуватися вільними місцями для паркування в зонах відпочинку та громадських місцях», — заявили у Держкомпідприємництва. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що новенькі парковки на в'їздах до Києва можуть зробити безкоштовними.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути