chrome firefox opera safari iexplorer

Хто точно не залишиться безробітним в Україні

17 жовтня 2013 о 13:18

В Україні все більше виявляється дефіцит виробничих професій.У середньому на одну вакансію претендує дві особи: hh.індекс (відношення кількості резюме до кількості вакансій) складає від 1,8 до 2,5.

Такі показники дають можливість цьому напрямку знаходитись у топі найбільш затребуваних професійних сфер: на сьогодні виробничі професії посідають 4-5 місце в рейтингу найбільш затребуваних спеціалістів, — повідомляє кадровий портал hh.ua.
 
За кількістю спеціалізацій серед шукачів лідирує машинобудування, сільгоспвиробництво, харчова промисловість і металургія. А ось досвідчених інженерів і технологів у фармацевтичному бізнесі, тютюновій промисловості й атомній енергетиці на ринку дуже мало.
 
За рівнем кваліфікації найбільша кількість резюме приходить від інженерів і технологів, але також велика частка тих, хто вважає, що вміє управляти виробничими проектами, цехами і підприємством у цілому.
 
Незважаючи на брак фахівців у багатьох виробничих напрямках, вимоги до претендентів, як правило, високі і досить жорсткі. Найчастіше роботодавець чекає побачити «готового» фахівця з достатнім досвідом роботи.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути