chrome firefox opera safari iexplorer

Понад 51% українців не довіряють жодному міністерству

29 жовтня 2013 о 11:46

Найбільше українці довіряють Держслужбі із надзвичайних ситуацій, колишньому Міністерству надзвичайних ситуацій.

Про це свідчать результати дослідження на предмет того, якому міністерству та службі довіряють українці в 2013 році, проведеного компанією «Research & Branding Group».

До першої п'ятірки міністерств і держслужб з найбільшим кредитом довіри увійшли Держслужба з надзвичайних ситуацій, Мінкультури, СБУ, Міносвіти і МЗС. У сукупності відсоток населення, який довіряє роботі міністерств склав більше 32%.

Роботі ж відомств, згідно звіту, довіряє більше 34% населення.

Серед відомств, які користуються найбільшою довірою виявилися Держінспекція з питань захисту прав споживачів, Пенсійний фонд, Держслужба молоді та спорту, і Держагентство з питань науки, інновацій та інформації.

До міністерств c найменшим рівнем довіри українці віднесли Мінсоцполітики, МОЗ, МВС, Мінекології та Мінагрополітики.

Неефективними серед держслужб, на думку учасників опитування, стали виконавча, податкова та санітарно-епідеміологічна служби.

Слід також зазначити, що понад 51% українців не довіряють жодному міністерству.

При цьому загальна частка недовіри до держслужб склала майже 49%.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути