chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні вночі Україна переходить на зимовий час

26 жовтня 2013 о 15:22

У ніч з 26 на 27 жовтня о 4:00 за київським часом в Україні переведуть стрілки годинника на одну годину назад.

Перехід на зимовий час в останню неділю жовтня здійснюється відповідно до постанови Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року.

У результаті різниця в часі між Києвом і Нью-Йорком (Бостоном, Філадельфією, Вашингтоном) становитиме 6 годин (США переводять стрілки в листопаді, після чого різниця становитиме сім годин), Києвом і Лондоном (Лісабоном) — дві години, Києвом і Берліном (Парижем, Мадридом, Римом, Віднем, Варшавою, Прагою, Стокгольмом) — одна година.

При цьому в Києві, Гельсінкі, Вільнюсі, Ризі, Таллінні, Кишиневі, Бухаресті, Софії, Афінах, Стамбулі, Тель-Авіві буде діяти однаковий час. Різниця в часі між Києвом і Мінськом, а також Калінінградом після 27 жовтня становитиме одну годину.

Різниця в часі між Києвом і Москвою (Санкт-Петербургом, Баку, Єреваном, Тбілісі) складе дві години, між Києвом і Єкатеринбургом, Челябінськом — чотири години, а між Києвом і Новосибірськом — п'ять годин.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути