chrome firefox opera safari iexplorer

Сирну карту України вагою 90 кілограмів створять у Києві

14 жовтня 2013 о 11:17

Україну виріжуть із сиру, повідомили організатори І Національного свята сиру. Карту України створять із пошихонського сиру за підтримки ТМ «Комо». Подібного досвіду в нашій країні ще не було. Поспостерігати за процесом створення сирної карти можна буде 19-20 жовтня на території ВДНГ. Розміром така цікава мапа буде 3 метри, а вагою 90 кг.

«Це цікавий та водночас незвичайний досвід, якого раніше ще не практикували. Така сирна карта – це і смачно, і весело. Буде на що подивитись і що скуштувати», — прокоментували ідею організатори заходу.

Щось подібне і таке ж монументальне вже раніше було, однак не у нас. У 2008-му році американець вирізав із сиру копію відомої картини Джона Трамбалла «Декларація незалежності», а ще раніше — гору Рашмор.

А у 2012-му році на VII-му сирному фестивалі в Росії представили «Сирне чудо» — своєрідна виставка, на якій були показані різні сюжети і персонажі із російського фольклору та історії.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути