chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра обіцяють оприлюднити карту з місцями можливих підтоплень у Києві

27 березня 2013 о 15:34

Завтра, 28 березня, на сайті Київської міської державної адміністрації буде опублікована карта з місцями можливих підтоплень. 

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергій Садовий.

«Схему Плану ми зараз аналізуємо, і зробимо це до вечора, і вивішуємо завтра на офіційній сторінці», — пообіцяв Садовий.

Він запевнив, що у міської влади є план дій на випадок виникнення підтоплень у тому чи іншому місці. «Ми його зараз коректуємо. Ми аналізуємо той приток води, який на сьогоднішній день може бути», — зазначив керівник департаменту. Він допускає, що локальні проблеми з підтопленням можуть бути, зокрема, у Голосіївському та Святошинському районах.

«Якщо брати територію Русанівських садів, після аналізу підйому води, можливо, ми будемо людей переміщати в інші місця», — додав Садовий.

Він зазначив, що карта можливих підтоплень складена з урахуванням проблемних місць, де виникали підтоплення у минулі роки. «Ми знаємо ці місця, відповідно, ми будемо працювати з людьми, визначаємо, куди їх можна переселити, якщо буде необхідність», — прокоментував Садовий ті заходи реагування, які розробляє міська влада.

За його словами, зараз готується спецтехніка для відкачування води, а в районах формуються оперативні бригади швидкого реагування, які будуть чергувати цілодобово.

Водночас Садовий зазначив, що навряд чи під час найближчого потепління доведеться когось евакуювати через підтоплення. За його словами, вже є акти про готовність каналізаційних стоків до роботи, і ведеться перевірка стану зливових систем. Він також наголосив, що все залежатиме від того, які в подальшому будуть температури.

На запитання журналістів, який обсяг води цього року очікується в Києві навесні, Садовий відповів: «Обсяг води у тому році був значно менший. Цього року ми очікуємо збільшень, ну, може, вдвічі точно».

Представник київської влади пообіцяв, що киян будуть інформувати про ситуацію з таненням снігів: «Повірте мені, у нас не буде такого більше, що люди не розуміють, що відбувається. Весь аналіз, вся інформація буде видана повністю. І ми будемо працювати».

Нагадаємо, що сьогодні голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов призначив чиновника, який буде відповідати за ситуацію у столиці у випадку повені після різкого потепління на початку квітня. Зокрема, відповідальним став директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовий.

Також зазначимо, що вчора фахівці Київського еколого-культурного центру заявили, що сильні снігопади у Києві можуть викликати масштабну повінь у місті, коли сніг почне танути. «Є дуже висока ймовірність, що після 20 квітня можна чекати повені. Якої повені — 3, 5 або 10 метрів — поки що сказати важко, але повінь буде», — заявив у коментарі ВВС Україна директор центру Володимир Борейко.

Розділи: Суспільство

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути