chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра обіцяють оприлюднити карту з місцями можливих підтоплень у Києві

27 березня 2013 о 15:34

Завтра, 28 березня, на сайті Київської міської державної адміністрації буде опублікована карта з місцями можливих підтоплень. 

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергій Садовий.

«Схему Плану ми зараз аналізуємо, і зробимо це до вечора, і вивішуємо завтра на офіційній сторінці», — пообіцяв Садовий.

Він запевнив, що у міської влади є план дій на випадок виникнення підтоплень у тому чи іншому місці. «Ми його зараз коректуємо. Ми аналізуємо той приток води, який на сьогоднішній день може бути», — зазначив керівник департаменту. Він допускає, що локальні проблеми з підтопленням можуть бути, зокрема, у Голосіївському та Святошинському районах.

«Якщо брати територію Русанівських садів, після аналізу підйому води, можливо, ми будемо людей переміщати в інші місця», — додав Садовий.

Він зазначив, що карта можливих підтоплень складена з урахуванням проблемних місць, де виникали підтоплення у минулі роки. «Ми знаємо ці місця, відповідно, ми будемо працювати з людьми, визначаємо, куди їх можна переселити, якщо буде необхідність», — прокоментував Садовий ті заходи реагування, які розробляє міська влада.

За його словами, зараз готується спецтехніка для відкачування води, а в районах формуються оперативні бригади швидкого реагування, які будуть чергувати цілодобово.

Водночас Садовий зазначив, що навряд чи під час найближчого потепління доведеться когось евакуювати через підтоплення. За його словами, вже є акти про готовність каналізаційних стоків до роботи, і ведеться перевірка стану зливових систем. Він також наголосив, що все залежатиме від того, які в подальшому будуть температури.

На запитання журналістів, який обсяг води цього року очікується в Києві навесні, Садовий відповів: «Обсяг води у тому році був значно менший. Цього року ми очікуємо збільшень, ну, може, вдвічі точно».

Представник київської влади пообіцяв, що киян будуть інформувати про ситуацію з таненням снігів: «Повірте мені, у нас не буде такого більше, що люди не розуміють, що відбувається. Весь аналіз, вся інформація буде видана повністю. І ми будемо працювати».

Нагадаємо, що сьогодні голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов призначив чиновника, який буде відповідати за ситуацію у столиці у випадку повені після різкого потепління на початку квітня. Зокрема, відповідальним став директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовий.

Також зазначимо, що вчора фахівці Київського еколого-культурного центру заявили, що сильні снігопади у Києві можуть викликати масштабну повінь у місті, коли сніг почне танути. «Є дуже висока ймовірність, що після 20 квітня можна чекати повені. Якої повені — 3, 5 або 10 метрів — поки що сказати важко, але повінь буде», — заявив у коментарі ВВС Україна директор центру Володимир Борейко.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути