chrome firefox opera safari iexplorer

Українським підприємцям скасовують печатки та спрощують реєстрацію

09 жовтня 2013 о 09:44

Український парламент схвалив законопроект щодо заборони обов'язкового використання печаток підприємцями. За прийняття цього рішення за основу проголосували 307 депутатів, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Ідеться про проект змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення порядку відкриття бізнесу.

Як сказано в пояснювальній записці до законопроекту, виготовлення печатки вимагає часу і грошових витрат. У той же час, печатку легко підробити, і вона не гарантує безпеки бізнесу, а відмова від передачі печатки новому керівництву створює проблеми в управлінні підприємствами.

На думку авторів законодавчої ініціативи, відмова від використання печатки не створюватиме загрози розповсюдження шахрайства.

Крім цього, пропонується скасувати вимогу щодо стягнення реєстраційного збору за держреєстрацію юридичної та фізичної особи-підприємця. Також передбачена держреєстрація підприємців шляхом подачі електронних документів без обов'язкового використання електронного цифрового підпису.

При реєстрації можуть бути використані інші способи ідентифікації заявника, наприклад, з використанням QR-коду та інших ІТ-технологій.

Раніше повідомлялося, що українцям пропонують всього за кілька тисяч гривень купити в інтернеті готовий бізнес.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути