chrome firefox opera safari iexplorer

Українці озвучили головні проблеми країни – опитування

29 жовтня 2013 о 14:19

Майже 58,1% громадян України назвали соціальні питання головними проблемами для нинішньої України. Ще 49,6% українців вважає, що актуальними також залишаються економічні питання, такі як інфляція, зупинка підприємств та зростання цін. 

Про це свідчить загальнонаціональне опитування Research & Branding Groupґ, в які було включено два ексклюзивних запитання від УНН.

Зокрема, на запитання щодо найактуальніших проблем в Україні, 58.1% опитаних відповіли, що такими є соціальні проблеми (працевлаштування, безробіття, соцвиплати, тощо).

54% назвали головними проблемами України якість і рівень життя (низькі доходи, низька якість товарів, тощо).

49,6% опитаних такими вважають економічні проблеми (зростання цін, інфляція, зупинка підприємств, тощо).

При цьому тільки 15,3% респондентів виокремили серед таких проблем корупцію, а 5,1% назвали проблемами для країни бюрократію та незадовільну роботу місцевих органів влади.

Загальнонаціональне дослідження Research & Branding Groupґ тривало з 15 по 24 жовтня 2013 року. Було опитано 2078 респондентів в 24 областях України та АР Крим. Статистична похибка вибірки становить ± 2,2%.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Громадська думка

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути