chrome firefox opera safari iexplorer

Письменниця відмовилась від “гранту Януковича” через некомпетентність видавництва

01 листопада 2013 о 15:01

Молода українська письменниця Олена Герасим’юк відмовилася від президентського гранту на видання збірки її поезій.

Про це вона розповіла в коментарі INSIDER.

За словами письменниці, вона написала заяву на ім’я голови спілки письменників України, у якій заявила про рішення відмовитись від гранту президента.
 
“Причин було декілька. Одна з них – мені так і не надіслали чинний контракт про видання моєї збірки. Окрім того, мені не показували кошторис, а запитання про якісь деталі лишалися проігноровані”, – розповіла Олена.
 
За її словами, їй також спочатку не давали відповіді щодо суми гонорару, проте потім сказали, що гонорар дівчині “виплатять” у вигляді її ж власних книг.

“Крім того з’ясувалося, що гонорари не передбачено і редактору моєї збірки”, – розповіла Герасим’юк. За словами дівчини, наразі вона заборонила видавництву будь-які дії з її рукописом.
 
“Сума гранту велика – 30 тисяч гривень. А видавництво вирішило по-своєму ними розпорядитися. Крім того у видавництві на мої претензії реагували криком”, – сказала Олена.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути