chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні — Міжнародний день КВК

08 листопада 2013 о 10:20

Сьогодні в світі святкують Міжнародний день КВК, повідомляє УНН.

Вперше Міжнародний день КВК святкували 8 листопада 2001 року. Цей день сміху та гумору відзначали в Росії та деяких країнах СНД. З тих пір Міжнародний день КНК знайшов популярність і вже має свої традиції святкування.

Ініціатива щодо започаткування цього свята виходила від президента міжнародного Клубу веселих та кмітливих Олександра Маслякова. Він вибрав датою для Міжнародного дня КВК 8 листопада, оскільки в 1961 році саме в цей день відбулася найперша в історії гра Клубу веселих та кмітливих.

Зазначимо, що Міжнародний день КВК — дуже специфічне свято, яке близьке особливо тим, хто пов'язав своє життя з цією цікавою грою. Крім того, його щорічно відзначає багатомільйонна армія фанатів КВК. Це не тільки глядачі, які регулярно дивляться ігри вищої ліги та прем'єр-ліги КВК, а й підтримують команди, які створені практично у всіх містах СНД.

Традиційно в це свято проводяться фестивалі та ігри КВК. Правила цієї унікальної гри відомі практично всім. Зазвичай під час гри проводиться вітання, домашнє завдання, розминка та музичний конкурс.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути