chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві популяризують відпочинок по-українськи. ФОТО

03 листопада 2013 о 11:07

Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» виступив одним із організаторів етнографічного фестивалю «Київ – серце України», що відбувся вчора у столичному парку «Перемога».

Під час фестивалю у парку можна було послухати концертну програму за участю фольклорних колективів, взяти участь у творчих та спортивних конкурсах для дітей та дорослих, безкоштовно покатати дітей на атракціонах, а також пригоститися кулішем – традиційною українською стравою, приготованою на свіжому повітрі за різними рецептами.

«Мета подібних фестивалів, які проводяться за підтримки нашого Фонду у різних районах міста Києва – повернути традицію відпочинку по-українськи, тобто сімейного відпочинку, де батьки із дітьми мають можливість весело і корисно проводити дозвілля. Це – відпочинок в контексті української культури і традицій, із залученням народних колективів. Це – здоровий відпочинок, спортивні змагання, жартівливі конкурси, розваги для дітей і молоді тощо. А також – пропагування української національної кухні як корисної альтернативи так званій «швидкій їжі», – зазначив засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

Нагадаємо, перший фестиваль «Київ – серце України» відбувся 14 жовтня у Шевченківському районі Києва, де проходили змагання між районами за кращий борщ. 2 листопада відбувся другий фестиваль, присвячений пропагуванню козацької здорової їжі – кулішу.

Наступний етнофестиваль «Київ – серце України», за словами Миколи Томенка, планується організувати з нагоди різдвяно-новорічних українських традицій.

 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com


 facebook.com

banner-572x286

«Рідна країна»

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі