chrome firefox opera safari iexplorer

Українці виступлять в 11 з 15 видах спорту на Олімпіаді в Сочі

10 січня 2014 о 11:17

На зимових Олімпійських іграх, які відбуватимуться в Сочі (Росія) , за попередніми даними, 45 українських спортсменів (23 жінки і 22 чоловіка) змагатимуться в одинадцяти з п’ятнадцяти видів спорту.

Про це журналістам повідомив міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, повідомляє День з посиланням на Голос України.

«Наші спортсмени виступатимуть в одинадцяти з п’ятнадцяти видів спорту. За попередніми даними, від нашої країни буде 45 представників... Остаточну цифру матимемо до кінця січня», — повідомив міністр.

Також Сафіуллін зазначив, що в змаганнях візьмуть участь 11 наших біатлоністів, 8 лижників, по 6 представників фристайлу і санного спорту, по 4 — фігурного катання та сноубордингу. Українці не змагатимуться в турнірах з хокею, керлінгу, швидкісного бігу на ковзанах і скелетону.

Він додав, що країна чекає на хороші результати своїх спортсменів у біатлоні (жінки) та фристайлі: «Це види спорту, в яких ми сподіваємося на медалі... В усіх інших видах змагань у нас, на жаль, надій обмаль».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути