chrome firefox opera safari iexplorer

В Українському домі відкрилася бібліотека

31 січня 2014 о 14:09

В будівлі Виставкового конференц-центру Києва «Український дім», захопленого активістами Євромайдану в ніч на 26 січня 2014 року, відкрили бібліотеку.

Як повідомляє Левый берег, координатори «Бібліотеки Майдану» просять приносити до бібліотеки книги, після чого їх будуть штампувати і викладати на полицях для загального доступу. При цьому в Українському домі закликають поводиться з книжками акуратно, оскільки після закінчення Євромайдану книги відправлять в сільські бібліотеки.

Як повідомляється на сторінці бібліотеки у соціальній мережі «Фейсбук», у мешканців Українського дому є попит на книги Василя Шкляра, Мирослава Дочинця, Григорія Сковороди, художні твори з історії Другої світової війни, твори Тараса Шевченка та інших українських класиків, а також на «щось для душі».

Можливо, надалі в бібліотеці Українського дому організовують відкриті лекції та літературні читання.

Нагадаємо, раніше на Майдані функціонував «Відкритий університет», в рамках якого на окремій сцені читалися лекції й проводилися кінопокази.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути