chrome firefox opera safari iexplorer

Визначено найбільш небезпечні та неблагополучні регіони України

07 лютого 2014 о 13:36

Державна служба статистики вважає найбільш неблагополучними регіонами України Крим і, зокрема, місто Севастополь.

Для складання рейтингу використовувалися такі критерії: рівень злочинності, чисельність тяжких злочинів і самогубств, кількість хворих на відкриту і активну форму туберкульозу, кількість психічних розладів, поширеність алкоголізму і наркоманії, рівень безробіття населення, чисельність ДТП, борги із заробітної плати, співвідношення шлюбів та розлучень, кількість позашлюбних дітей.

За даними статистики, п’ятьма найнебезпечнішими і неблагополучними стали регіони Півдня та Сходу України. У цю п’ятірку також потрапив Київ.

Так, п’ятим з кінця і на 23-му місці виявилося Запоріжжя, на 24-му – Київ, на 25-му – Кіровоград, 26-м став Крим.

Найнебезпечнішим визнаний Севастополь – в місті високі показники зарплатних боргів, злочинності, ДТП, алкоголізму, наркоманії та психозів.

За співвідношенням всіх даних найблагополучнішим визнаний Івано-Франківськ. В цілому виявилося, що перші місця рейтингу посіли саме західні області України: Івано-Франківськ (перше місце), Чернівці (друге), Рівне (третє), Закарпаття (четверте), Тернопіль (п’яте).

Дані регіони мають найкращі показники з криміногенної та соціальної статистики.

Так, в Івано-Франківську найменша злочинність, Закарпаття може похвалитися стійкістю шлюбів, а в Тернополі найменше дітей, народжених поза шлюбом. Також на Заході країни найменше хворих на психічні розлади, наркоманів і алкоголіків, пише «Сегодня».

 

Джерело: ZIK
Розділи: Суспільство

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути