chrome firefox opera safari iexplorer

Міносвіти не видаватиме більше підручникам грифів

11 квітня 2014 о 12:16

Міністерство освіти і науки відмовиться від процедури надання підручникам грифів “Затверджено Міністерством освіти і науки України” та “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”.

Про це заявила заступник міністра освіти Інна Совсун під час круглого столу ”Книговидання – стратегічна галузь розвитку держави”, який пройшов вчора, 10 квітня, в рамках “Книжкового Арсеналу”, повідомляє Еспресо.TV.

“Чому всі зараз прагнуть отримати грифований підручник – тому що це потрібно для отримання звання доцента, професора. Вочевидь, потрібно знищувати таку потребу в грифованих підручниках, яка створюється через юридичні умови для отримання якогось звання”, – зазначила чиновниця.

Совсун також повідомила, що Міносвіти працює над розширенням прав споживачів освітніх послуг – студентів, вчителів та викладачів – таким чином, щоб вони мали можливість обирати з-поміж підручників, які є на ринку.

“Наразі міністерство готове до розробки нової стратегії друку підручників, готове дослухатися і співпрацювати з видавцями при створенні цієї моделі. Потрібно міняти систему, яка є на сьогодні, на концептуальному рівні”, – сказала заступник міністра.

Нагадаємо, 8 квітня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про вищу освіту, згідно з яким скасовується науковий ступінь кандидата наук та передбачається запровадження доктора філософії та доктора наук.

Розділи: Новини освіти

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути