chrome firefox opera safari iexplorer

На підтримку української армії люди перерахували понад 76 млн. грн

02 квітня 2014 о 11:46

Станом на 1 квітня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції «Підтримай Українську армію» надійшло вже більше 76 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України.

 Про це повідомляє пре-служба міністерства.

З цієї суми 72 мільйони 362 тисячі гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.

Зокрема, за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565» на підтримку Української армії перерахували 18 мільйонів 357 тисяч гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 22,6 тисячі доларів США та 24,5 тисячі євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% від загальної суми) залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України склав 11,3 тисячі доларів США (гривневий еквівалент – 119,4 тисячі гривень) та 12,25 тисяч євро (гривневий еквівалент – 181 тисяча гривень).

Джерело: Вголос
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути