chrome firefox opera safari iexplorer

Українець бідніший за швейцарця у понад 200 разів

24 січня 2013 о 15:27

Німецька страхова компанія Allianz Global (Мюнхен) опублікувала рейтинг статків громадян найбагатших і найбідніших країн.

Для складання рейтингу аналітики компанії відібрали 52 країни світу, чий ВВП разом складає 90% загального світового валового продукту.

Найбагатшими другий рік поспіль стали швейцарці – їхнє особисте багатство оцінюється приблизно в 207 тисяч євро.

На другому місці в рейтингу — Японія, громадяни якої володіють в середньому 93 тис. євро, у США — 90,4 тисячі євро. Далі у списку – громадяни Бельгії і Нідерландів, по 68,5 і 61,3 тисячі євро на душу населення, відповідно.

Найбіднішими в опублікованому дослідженні виявилися жителі Індонезії (467 євро), Казахстану (539) та Індії (643).

Варто зазначити – німці вважають, що рівень добробуту громадян найшвидше зростає у країнах Східної Європи, за ними йдуть держави Латинської Америки та азіатські ринки. У Росії доходи населення становлять більше 1,5 тисячі євро, це на одному рівні з Литвою — 1,4 тис., Колумбією — 1,56 тис. та Туреччиною — 1,66 тис.

Багатство українця оцінили у 928 євро у середньому.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути