chrome firefox opera safari iexplorer

Вчені назвали ознаки довгожительства

22 квітня 2014 о 11:24

З огляду на те, що людство все більше стурбованості проявляє в питаннях продовження життя, вченими активніше ведуться роботи в цьому напрямку. І хоча на даний момент унікального еліксиру молодості поки не розроблено, фахівцями акумульовані відомості, які дозволяють розраховувати на довгожительство.

Згідно з однією з наукових теорій людина це потенційний довгожитель. Якщо комусь цікаво, чи входить і він в число тих, кому природою наділене довголіття, то необхідно порівняти свої здібності з тими ознаками, які на це вказують. Фахівці назвали список основних показників довгожительства.

Перше місце в цьому списку займає здатність добре зберігати рівновагу. Ця якість відображає активність ендокринної системи та повноцінну функціональність мозочка, що є відділом мозку, який контролює координацію рухів і спільну роботу всіх м’язових тканин. Завдяки правильній роботі цього відділу людина здатна зберігати фізичну активність, яка притаманна молодому віку.

На другому місці стоїть швидка реакція на зовнішні подразники. Цей показник є ще одним свідченням здоров’я нервової системи та головного мозку. Відділ мозку, який здійснює контроль над тактильними відчуттями, розташований біля рухової ділянки – позбавляючись здатності активно рухатися, що спостерігається при старінні організму, людина втрачає і можливість відчувати себе як раніше.

Далі в нашому списку досить швидка і зрозуміла мова. Чим довше вона зберігається, тим вище шанси людини на довгожительство. Швидкість мови показує присутність щирого інтересу до всього навколишнього, а подібним якістю володіють тільки розумово активні і молоді люди.

Четвертою ознакою довгого життя є впевнений потиск руки.

15 листопада

Інші дати
15 листопада відзначають:
  • Міжнародний день відмови від куріння.
  • Міжнародний день філософії.
Розгорнути
Народився Іван Падалка
(1894, с.Жорнокльови, Черкаська область – 1937) – український художник. Cтворив картини «Збирають баклажани», «Молочниці», «Cіножать», «У колгоспному саду», «Фотограф на селі», «Шахтарі», портрети М. Коцюбинського, П. Панча, Г. Cковороди; гравюри і графічні цикли «Вантажник», «Дніпрельстан» «Криворіжжя», «Полільниця», «Яблучко» та ін. 13 липня 1937 року Військова Колегія Верховного Суду СРСР засудила І. І. Падалку як «учасника націонал-фашистської терористичної організації, що ставив за мету відторгнення України від СРСР та реставрацію капіталізму» до вищої міри покарання — розстрілу. Того ж дня вирок було виконано. 1 лютого 1958 року Військова Колегія Верховного Суду СРСР знову повертається до справи І. І. Падалки і визнає її сфальсифікованою працівниками органів НКВС. Художника реабілітовано.
Розгорнути
Народився Володимир Блавацький (Трач)
(1900, м.Косів, Івано-Франківська область – 1953) – видатний український актор, режисер. В 1933 році у Львові створив художній театр «Заграва», який багато в чому орієнтувався на естетичні засади «Березоля» Леся Курбаса.
Розгорнути