chrome firefox opera safari iexplorer

ЗНО-2014 на територіях, де здійснюється АТО, відбудеться

08 травня 2014 о 12:17

На офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти з’явилася інформація щодо проведення ЗНО-2014 в політично-нестабільних областях України.

У заяві зазначають, що деякі ЗМІ та офіційні особи почали поширювати заяви, що на територіях, де здійснюється АТО, зовнішнє незалежне оцінювання проводитися не буде.

У зв’язку з цим повідомляємо: чинними нормативними документами передбачено, що вступ до вищих навчальних закладів України здійснюється за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а відповідальність за його проведення покладається на Український і регіональні центри оцінювання якості освіти. Ні УЦОЯО, ні Донецький регіональний центр станом на 8 травня 2014 року не робили заяв про неможливість проведення зовнішнього незалежного оцінювання на територіях, де здійснюється АТО.

Натомість, у тісній співпраці з місцевими органами управління освітою, ми наполегливо працюємо над різними варіантами організації тестування для абітурієнтів, які проживають на вказаних територіях, щоб їм було створено належні умови для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідний варіант проведення зовнішнього незалежного оцінювання буде запропоновано залежно від розвитку ситуації.

На сьогодні підстав для ініціювання рішення про відміну зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів, які проживають на територіях, де проводиться АТО, не вбачаємо.

 

 

 

Джерело: pedpresa.com.ua
Розділи: Новини освіти

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути