chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко закликав МЗС допомогти Прес-центру АТО

28 серпня 2014 о 13:00

За результатами своєї робочої зустрічі з колективом Прес-центру Антитерористичної операції Микола Томенко як Голова Комітету з питань свободи слова та інформації офіційно звернувся до Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

У зв’язку з проведенням на сході України Антитерористичної операції, виникла гостра необхідність посилити роботу з акредитації журналістів-іноземців при Прес-центрі АТО, а його колективу бракує належних для цього можливостей. Тому, враховуючи великий досвід МЗС України в цій справі, зокрема наявність висококваліфікованих кадрів, зважаючи на наполегливе прохання керівництва і колективу Прес-центру АТО, Микола Томенко на підставі частини третьої статті 17 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» запропонував Міністру закордонних справ невідкладно розглянути можливість здійснення акредитації іноземних кореспондентів та представників іноземних ЗМІ в зоні АТО Прес-службою Міністерства.

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Суспільство

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі