chrome firefox opera safari iexplorer

Столична СЕС заборонила купатися у Дніпрі та озерах міста

12 серпня 2014 о 14:41

Київська СЕС рекомендує жителям столиці і її гостям не купатися в річці Дніпро та в озерах міста.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив начальник Головного управління Державної санепідемслужби в м. Києві, головний державний санітарний лікар Києва Олег Рубан, посилаючись на результати аналізу санітарно-мікробіологічного дослідження проб води, що погіршилися у зв’язку зі сильною спекою.

Він наголосив, що наразі вода в усіх водоймах Києва не відповідає нормативам.

За його словами, спочатку заборона купатись стосувалась лише відпочинку на озерах міста, але з кінця минулого тижня це стосується і річок.

«На сьогоднішній день, на жаль, через лабораторні показники води в Дніпрі, які погіршились, заборонено купатись. Але дана територія може використовуватися як зони відпочинку. На пляжах функціонують душові кабінки, фонтанчики з якісною питною водою», — при цьому зауважив Рубан.

Так, СЕС заборонено купатись на пляжах: «Центральний», «Венеція», «Молодіжний», «Дитячий», «Золотий», «Передмістна Слобідка», «Сонячне», «Осокорки», «Вербне», зони відпочинку «Троєщина», «Десенка».

Закриті для відвідування озера: «Тельбін», «Райдужне», «Чорторий», «Пуща-Озерна».

Рубан повідомив, що загалом всі пляжі міста були підготовлені до початку купального сезону. «Взірцем і найбезпечнішим з усіх пляжів столиці він назвав «Дитячий» у Гідропарку, оскільки він найбільш контролюється фахівцями. Там підготовка пляжу дуже ретельна, працівники цього пляжу дуже серйозно ставляться до підготовки, прибирання. Санітарні показники там найкращі», — прокоментував головний санлікар.

Інший пляж, який також зазвичай має найкращі санітарні показники – «Центральний» на Трухановому острові.

Джерело: УНІАН
Розділи: Довкілля

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути