chrome firefox opera safari iexplorer

Україна щоденно захищає європейський вибір — пора Європі захистити Україну

29 серпня 2014 о 13:39

На цьому наголошує Радник Президента України, народний депутат Микола Томенко.

Коментуючи результати соціологічних  досліджень щодо  підтримки суспільством європейського курсу, він звернув увагу на те, що  ступінь підтримки щоденно зростає, але трагедія ситуації полягає в тому, що Україна розплачується за такий вибір не лише погіршенням соціально — економічної ситуації, але  й життями своїх громадян.

«За останній період,  коли Росія веде фактичну війну проти нашої держави, Україна продовжує як на рівні влади, так  і на рівні суспільства захищати свій європейський вибір та  європейські цінності. За таких обставин європейська спільнота зобов'язана нарешті  перейти від теоретичної підтримки до практичних кроків. Мова іде про надання фінансової допомоги, підтримку  інвестиційними проектами, участь у переоснащенні української армії та введення жорстких і адекватних санкцій проти Росії», — переконаний Микола Томенко.

«Якщо надалі  триватиме ситуація «непропорційних відносин», де Україна у прямому сенсі б’ється за Європу, а Європа лише висловлює «глибоку стурбованість», то можна прогнозувати втрату підтримки в українців європейського вибору та прагнення руху до складу Європейського Союзу», — вважає радник Президента з гуманітарних питань.

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути