chrome firefox opera safari iexplorer

Найкорисніші продукти харчування для жінок

05 вересня 2014 о 17:05

Правильне харчування для жінок – це запорука їхнього здоров’я, молодості і краси. Тому продукти варто вибирати ретельно, віддаючи перевагу найбільш функціональним, пише foka.com.ua.

Вівсянка і висівки
Висівки та вівсянка – безцінне джерело клітковини і життєво важливих мікроелементів і вітамінів, у тому числі магнію, іменованого елементом краси. Ці продукти допомагають роботі травної системи, виводять холестерин з організму, позбавляє від гіпертонії і служать профілактикою виникнення інфаркту.

Риба
Риба в достатку містить жирні кислоти Омега-3, фосфор, вітамін D, йод, антиоксиданти, які необхідні жіночому організму. Вона підвищує рівень кальцію необхідного для здоров’я волосся і нігтів, позитивно впливає на шкіру.

Авокадо
Жири, що містяться в авокадо, максимально близькі до шкірного жиру. Тому ті, хто люблять цей плід, максимально довго можуть зберегти молодість і свіжість шкіри.

Горіхи
У горіхах міститься багато корисних жирів, але, як не парадоксально, це саме ті жири, від яких худнуть. Тому правильне харчування для жінок то, в якому обов’язково присутні 3-4 горіха в день. Таке смачне доповнення вплине на жіночий організм виключно позитивно.

Зелені овочі
Шпинат, брокколі, рукола, салат – вони містять величезну кількість мікроелементів і вітамінів.

Ягоди
У ягодах дуже багато вітамінів, антиоксидантів, клітковини, тому їх варто не тільки їсти в сезон, але і заморожувати на зиму.

13 листопада

Інші дати
Народився Олександр Черняхівський
(1869, с.Мазепинці, Київська область – 1939) - український громадський діяч, лікар-гістолог. Перший голова Всеукраїнської спілки лікарів, активний творець української медичної термінології.
Розгорнути
Народився Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко)
(1889, с.Грунь, Сумська область - 1956) – український письменник-сатирик і гуморист, автор-засновник художнього жанру нарис-усмішка.
«Чухраїнці» – це дивацький народ, що жив у чудернацькій країні «Чукрен»… Риси (як на ту старовинну термінологію) звалися так: 1. Якби ж знаття ! 2.Забув. 3.Спізнивсь. 4. Якось то воно буде, 5.Я так і знав!… Істино дивний народ.» (Остап Вишня)
Розгорнути