chrome firefox opera safari iexplorer

Кращі способи позбутися від осінньої депресії

01 жовтня 2014 о 18:00

Просто дозвольте собі трохи помедитувати в навушниках. Скачайте звуки природи, заспокійливу музику і насолоджуйтесь 

У той час як навколо напруга, зміна погоди, не обійтися і без зміни настрою.

В першу чергу, будьте уважнішими і добрішими до себе. Фахівці стверджують, що саме уважність допомагає нам концентруватися, контролювати свої емоції і робить нас добрішими до самих себе, і допомагає уникнути депресії, пише beauty.ua. 

Хочете позбутися від стресу, але немає часу на довгі розмови з самим собою? Тоді просто дозвольте собі трохи помедитувати в навушниках. Скачайте звуки природи, заспокійливу музику і насолоджуйтесь! Доведено: звуки, які нам подобаються, роблять нас щасливішими! 

Не витримуєте цілий робочий день? Спробуйте робити короткі перерви. Чудово, в такому випадку, допомагають фізичні вправи, або прогулянка. Спробуйте потягнутися, розправити плечі і вийти на свіже повітря. 

Зосередьтеся на вашій роботі в даний момент. Не відволікайтеся! Всі ми знаємо, що відбувається від того, що ми постійно намагаємося робити відразу кілька справ одночасно. 

Не забувайте про обід! Найчастіше, під час робочого дня, саме під час обіду ми відчуваємо найбільше роздратування. Спробуйте просто перекусити! І не забувайте про те, що шматочок шоколаду для розумової діяльності ще ніхто не забороняв. Головне — не переборщити!

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути