chrome firefox opera safari iexplorer

Музей сучасного мистецтва в Києві змінив своє розташування

08 жовтня 2014 о 18:00

Музей сучасного мистецтва України переїхав у нове приміщення на Подолі. Свою виставковудіяльність він продовжить в окремо розташованому будинку по вул. Фрунзе, 41. Раніше музей розміщувався в будинку на вулиці Глибочицькій17.

За словами директора Музею Оксани Коваль, місія і концепція музею не змінилися, зберігаєтьсямайданчик для постійної експозиції з власної колекції Музею і зали для проведення виставок,проектів та освітніх програм. Крім цього, для відвідувачів в новому місці вже відкрилася затишнабібліотека з ексклюзивними арт виданнями та комфортними місцями для роботи в зоні Wi— Fi.

«У той же час, незважаючи на фінансові та організаційні труднощі, нам вдалося не тільки зберегти, але й істотно поповнити фонди Музею новими роботами, в першу чергу, за рахуноктісної співпраці з художниками і продовження нашого традиційного багаторічного проекту«Арт Плотіннос ». Цього літа ми провели цілих три пленери і залучили до участі в них понад 20молодих і талановитих українських майстрів, розповіла Оксана Коваль. Тому не випадкововідкриття Музею в новому приміщенні почалося з проекту літніх пленерів «Арт Плотіннос — 2014».

Відтак, 80 робіт 23 художників представлені відвідувачам в трьох нових виставкових залах до 25жовтня 2014 р. Більше інформації читайте на сайті музею і приходьте на Фрунзе, 41.

Серед перспективних планів Музею — продовження виставкового проекту «Сімейні цінності — Родинні зв'язки»: роботи відомих українських художників в ракурсі сімейних династій; проект«Мистецька мапа України: Закарпаття», а також унікальний проект Art Voyage, який бувпредставлений в Національному музеї Грузії (Тбілісі) в 2010 році, а в 2014 експонуватиметься вУкраїні (Київ), в нових залах нашого музею.

На сьогоднішній день фонди Музею нараховують 5600 робіт 750 українських художників(живопис, графіка, декоративно прикладне мистецтво, об'єкти), і як і раніше є найбільшою вУкраїні приватною колекцією сучасних українських художників. У ній зібрані роботи майстрів зі світовими іменами, якими ми можемо пишатися: Микола Глущенко, Тетяна та Олена Яблонські,Іван Кавалерідзе, Іван Труш, Роман Сельський, Абрам Маневич, Петро Столяренко, ВікторРижих та багато інших.

Нагадаємо, що Музей сучасного мистецтва України відкрив свої двері в 2005 році в будинку повул. Братській (Поділ, Київ), в 2009 році він переїхав у приміщення по вул. Глибочицькій, 17 і зайняв площу більше 3,5 тис.кв.метрів. У 2014 році відбувся його третій переїзд у нове приміщення по вул. Фрунзе41.

Музей
працює з 11.00 до 19.00. Вихідний день — понеділок. Вхід вільний. Телефон для довідок:+38 044 454 47 40

Джерело: prostir.museum
Розділи: Новини культури

28 березня

Інші дати
Дмитро Гнатюк
1925 –  видатний оперний співак. Перший виконавець легендарних пісень «Два кольори» і «Києве мій». Соліст, а з 1988 р. – головний режисер Національного театру опери та балету ім. Т.Шевченка. Герой України.
Розгорнути
Олекса Гірник
1912 – український дисидент, політв’язень. У 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою, 22 січня 1978 р., вчинив самоспалення біля могили Т.Шевченка на Чернечій горі на знак протесту проти русифікації. Герой України (2007, посмертно).
Розгорнути
Народився Юліан Бачинський
(1870, с.Новосілка Тернопільська область – 1940) - український громадський і політичний діяч, публіцист, автор праці «Україна Irredenta», в якій обґрунтував необхідність створення української незалежної держави.
"Вільна, велика, політично самостійна Україна, одна, нероздільна від Сяну по Кавказ!". (Юліан Бачинський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі