chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці презентують документальне видання #EUROMAIDAN — History In The Making

07 листопада 2014 о 10:06

Сьогодні о 17.00 у Національному художньому музеї України відбудеться презентація двомовного документального видання #EUROMAIDAN — History In The Making. Презентацію супроводжуватиме виставка найкращих знімків із книги. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінкультури.

Документальне видання, підготовлене Агенцією культурного менеджменту Art Management, видавництвом “Основи” досліджує феномен Євромайдану. До книги ввійшли понад 200 фоторобіт, серед яких знімки Максима Левіна, Олександра Чекменьова, Костянтина Чернічкіна, Олексія Фурмана, Романа Пилипея, Андрія Горба, Ганни Грабарської, Анатолія Бойка, фотографів світових агентств Associated Press, Reuters, EPA (European Pressphoto Agency) Сергія Долженка, Єфрема Лукацького, Сергія Чузавкова і Гліба Гаранича, який постраждав під час розгону студентського Майдану 30 листопада.

Окрім унікального ілюстративного ряду (багато фотографій публікуються вперше), до видання ввійшли тексти відомого українського історика Ярослава Грицака і філософа Тараса Лютого, які досліджували феномен і міфологію Євромайдану. Хронологію подій із 30 листопада по 22 лютого 2014 року описала одна з найбільш резонансних журналісток Євромайдану Катерина Сергацкова.

Видання складається з тематичних розділів: “Віче”, “Кухня”, “Правий сектор”, “Самооборона”, “Творчість протесту”, “Культура”, “Архітектура”, “Медики”, “Антимайдан”, “Журналісти”, “Беркут”, “Предмети”, “Самоорганізація”, “Локації” і нарешті “Люди”. До останнього розділу увійшли унікальні знімки майданівців, які відпочивають у павільйоні виставкового центру “Київ Експо Плаза”, знімок операції медиків-волонтерів у стінах Михайлівського собору, чоловіка, який грає на саксофоні під час кривавих боїв на Грушевського, хлопчика, який кидає камінь у “Беркут”, та інші".

Усі кошти, зібрані з продажу книги під час презентації, будуть передані на допомогу солдатам, пораненим під час АТО.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Новини культури

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути