chrome firefox opera safari iexplorer

Люди, «прив’язані» до робочої електронної пошти, шкодять своєму здоров'ю — дослідники

03 грудня 2014 о 09:27

Сучасне суспільство вважає, що ідеальний працівник – це той, хто весь час перебуває в режимі «on». Проте готовність відповідати на робочі електронні листи в будь-який час насправді лише шкодить.
Це підтвердило опитування, проведене в США торік.

Його результати надрукувало видання Journal of Occupational Health Psychology, пише The Huffington Post.

Середньостатистичний «білий комірець» витрачає на електронну пошту 28% свого робочого часу. Проте 81%, як показало опитування, перевіряють її й поза офісом.

Понад третина респондентів повідомили, що, коли не працюють, все одно перевіряють пошту по кілька разів на день. Третина запевнили, що зазвичай відповідають на робочі імейли впродовж 15 хвилин.

Експерти визначають цей тип стресу як «телетиск» – страх відволіктися від телефона, щоби не проґавити важливого дзвінка чи листа від начальника, клієнта чи колеги.

Як підтвердили результати дослідження, від цього страждає і працездатність, і здоров'я. учасники з телетиском у ході опитування частіше погоджувалися з такими твердженнями як «Уранці мені бракує енергії на роботу», скаржилися на втому та нездатність зосередитися.

Окрім цього дослідники відзначили кореляцію телетиску з поганим сном та пропуском роботи.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути