chrome firefox opera safari iexplorer

Путін доручив за 3 роки написати нову історію Криму

16 грудня 2014 о 17:09

Президент Росії Володимир Путін доручив уряду і Академії наук підготувати фундаментальну наукову працю з історії Криму, передає УНН з посиланням на російську службу ВВС.

Відповідальним за цю роботу, яка повинна бути завершена до 1 грудня 2017 року, В.Путін призначив прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва.

Підготовка нової історії Криму увійшла в число доручень, які В.Путін дав за підсумками зустрічі з молодими вченими та викладачами історії, що відбулася 5 листопада.

Путін також доручив міністру оборони Сергію Шойгу «розглянути питання» про спрощення доступу до відкритих архівів
міноборони часів Другої світової війни.

Як відомо, 18 березня президент РФ В.Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні у Криму відбувся «референдум» про статус Криму після чого у Верховній Раді АРК прийняли постанову «Про незалежність Криму».

14 вересня в анексованому РФ Криму відбулися «вибори» за російським законодавством в «Державну раду», а в Севастополі — в «законодавчі збори» міста.

Головою Ради міністрів анексованого Криму було призначено Сергія Аксьонова, спікером ради Криму став Володимир Константинов. СБУ відкрила проти них кримінальне провадження.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути