chrome firefox opera safari iexplorer

Українських чиновників закликали відмовитися від російських поштових сервісів

20 січня 2015 о 17:04

Адміністрація президента України закликає органи державної влади не використовувати для комунікації публічні поштові сервіси, зокрема російські, оскільки вони не мають належного рівня захисту.

Про це у вівторок на брифінгу заявив заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків, повідомляє Укрінформ.

«Я завжди був апологетом того, що інформаційні ресурси, які використовує держава, особливо комунікаційні, повинні знаходитися в Україні, і поштові сервіси, які використовує держава, повинні бути максимально захищені і жодним чином не використовувати публічні ресурси для комунікації. Ми звертаємо увагу органів влади на використання таких ресурсів, як незахищених, тим більше ресурсів, сервери яких знаходяться на території країни, яка підтримує тероризм в Україні. Тому я думаю, що певні висновки будуть зроблені», – сказав Шимків.

Він також зауважив, що працівники Адміністрації президента використовують для комунікації між собою виключно внутрішню поштову систему, яка має належний рівень захисту.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути