chrome firefox opera safari iexplorer

Живий голос Василя Симоненка звучатиме в ефірі радіостанцій

04 січня 2015 о 10:49

З нагоди 80-річчя з дня народження Василя Симоненка Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» разом з радіо «Ера FM» та черкаським радіо «Рось FM» розпочинає проект «Лебеді материнства. Живий голос Василя Симоненка».

З 5 по 10 січня 2015 року в ефірі радіостанцій звучатимуть вірші геніального поета в авторському виконанні.

Живий голос Василя Симоненка звучатиме з аудіодиску «Лебеді материнства. Живий голос Василя Симоненка», до якого увійшли 17 унікальних записів авторського виконання поетом своїх творів, а також кращі фонограми поезій Василя Симоненка та музичні твори на його вірші з фондів Українського радіо.

Послухати голос Василя Симоненка можна тут.

Довідково

8 січня 2015 року виповнюється 80 років з дня народження українського поета та журналіста Василя Симоненка.

Цю людину вирізняли унікальний світогляд та безкомпромісна любов до Батьківщини. Василь Симоненко прожив усього 28 років, проте залишив по собі багато життєствердних та справді мудрих творів.

2015 рік на Полтавщині та Черкащині оголошено Роком Василя Симоненка.

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути