chrome firefox opera safari iexplorer

Через маніпуляції Росії з кодами Севастополь залишився без стаціонарного зв'язку з рештою України

04 лютого 2015 о 12:25

Сьогодні з окупованого Севастополя практично нереально зателефонувати ні в США, ні в Україну, причому як на материкову частину країни, так і в Крим. Стаціонарні телефони просто не працюють в даному напрямку, пише Іскра з посиланням на Time News.

Вадим Дворяненко, який в Севастополі працює на посаді начальника управління зв'язку та інформаційних технологій, підтвердив інформацію про неможливість здійснення дзвінків зі стаціонарних телефонів в США і решту України.

За його словами, з Америкою жителі Севастополя не можуть зв'язатися «з технічних причин».

Також він стверджує, що з Україною в Севастополі немає зв'язку виключно з вини провайдера «Укртелеком» — у Києві маршрути були прописані так, що Севастополю не був привласнений «новий російський код».

«У Києві змогли прописати маршрути так, що нового російського коду Севастополя не стало для міст України і Криму. Оскільки філія «Укртелекому» продовжує працювати в Криму, він автоматично виконує команду з Києва», — сказав Дворяненко.

26 вересня окупанти присвоїли телефонам Севастополя російські коди.

Джерело: unian.ua
Розділи: Суспільство

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути