chrome firefox opera safari iexplorer

Навесні у Києві стартують безкоштовні екскурсії містом

12 лютого 2015 о 16:42

Волонтери розроблять для Києва чотири туристичних маршрути, гіди водитимуть ними безкоштовно. Про це повідомляє Українська бібліотечна асоціація.

Взятися за проект Асоціація змогла завдяки перемозі у конкурсі Європейської культурної фундації (ECF). Там її заявка була однією з 800, з них ECF відібрала 25 і лише одну з України.

Команда волонтерів, які розроблятимуть маршрути, складається з бібліотекарів, журналістів, істориків, екскурсоводів та видавців. Записуватися на екскурсії можна буде з квітня, водити їх гіди почнуть з травня. Вибрати екскурсію можна буде на спеціальному сайті. Також там буде можливість записатися на тренінг гідів і до команди, яка складатиме наступні маршрути.

Туристичні прогулянки, які розробляють волонтери за підтримки Української бібліотечної асоціації:

    • «Загублені у часі» — етнографічна театралізована екскурсія-пригода, Шевченківський район;
    • «Бібліококтейль на Толстого» — оглядово-місцева прогулянка, Шевченківський район;
    • «Terra Incognita у центрі Києва» — культурно-мистецький маршрут, Татарка;
    • «Знання, що долають злами століть» — Голосіївський район.

Прогулянки будуть не лише центром міста. Екскурсія «Знання, що долають злами століть» має на меті показати наукове Голосієво. Маршрут включатиме, зокрема, Державну бібліотеку для юнацтва, ВДНГ, Український фізико-математичний ліцей та корпуси Національного університету імені Шевченка.

«Ми хочемо, щоб київські бібліотеки стали „третім місцем“, хабом для творчих ініціатив, тому й подали заявку на конкурс ECF. Вже зараз ми маємо можливість перетворити Державну бібліотеку України для юнацтва на майданчик для творчих сесій. В бібліотеках ми будемо проводити і тренінги для гідів — плануємо безкоштовно навчити до 100 осіб. Крім того, маршрут кожної прогулянки передбачає відвідування бібліотеки. Ми сподіваємося, що наш проект стане успішним, і ми зможемо розвивати його й в інших містах України», — розповіла співкоординатор проекту Оксана Бояринова.

Джерело: dreamkyiv.com
Розділи: Туристичні новини

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути