chrome firefox opera safari iexplorer

Українським «спецпенсіонерам» заборонять одночасно працювати і отримувати пенсію

23 лютого 2015 о 16:37

«Спецпенсіонери» будуть позбавлені права отримувати одночасно заробітну плату і пенсію. Вони мають обрати, або працювати, або йти на пенсію.

Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко повідомляє прес-служба Мінсоцполітики, передає Еспресо.TV

«Спецпенсіонерів, за нашою ідеєю, буде позбавлено права отримувати заробітну плату і пенсію. Це вже європейський принцип. Таким чином ми ще й підемо на омолодження і державного апарату, і суддівського і прокурорського корпусу», — сказав Міністр.

За його словами, будуть внесені певні обмеження на отримання пенсії, у тому числі працюючими пенсіонерам: прокурорам, суддям, народним депутатам, державним чиновникам та ін. Таке правило, зазначив Розенко, не стосуватиметься звичайних пенсіонерів.

Відповідні зміни зараз розробляються і будуть внесені у Верховну Раду, які будуть стосуватися питань режимів спеціальних пенсій, посилення вимог для отримання спеціальних пенсій, збільшення необхідного страхового стажу для можливості пільгового виходу на пенсію тощо.

«Якщо нас Верховна Рада підтримає, такі ініціативи будуть прийняті і вступлять в дію вже з 1 березня», — підкреслив Розенко.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути