chrome firefox opera safari iexplorer

Arsenale-2015 скасовано

24 березня 2015 о 13:32

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», який є ініціатором та організатором Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE, повідомляє про скасування проекту у 2015 році.

«Команда „Мистецького Арсеналу“ змушена прийняти зважене рішення щодо скасування Другої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2015. У зв’язку із тим, що збройне протистояння на Сході України не припиняється, а економіко-політична ситуація лише ускладнюється, реалізація мистецького проекту такого значного масштабу як бієнале є неможливою. Мистецький Арсенал, як державна інституція в умовах тривалої мілітарної агресії не може взяти на себе міжнародні зобов’язання щодо страхування творів мистецтва, їх транспортування та безпеки учасників бієнале. В часи, коли наше суспільство зіткнулося з обставинами непереборної сили та спрямовує усі можливі зусилля на подолання їх трагічних наслідків, створення багатомільйонного проекту не є коректним» — йдеться у повідомленні на сайті комплексу.

Попри все, Мистецький Арсенал продовжує роботу над усіма мистецькими та благодійними заходами й проектами, запланованими на 2015 рік.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути