chrome firefox opera safari iexplorer

Благодійний проект збиратиме книжки для сільських бібліотек

24 березня 2015 о 12:59

З 2 по 17 квітня триватиме благодійний проект зі збору книг для сільських бібліотек, який ініціював Фонд Дарини Жолдак, за підтримки ГО «Форум видавців» і Міністерства освіти та науки України.

Його мета – доставити у найвіддаленіші куточки країни 100 000 одиниць різноманітної дитячої літератури, які б частково вирішили проблему вкрай поганого наповнення бібліотек сіл.  

«В Україні близько 15 000 сільських бібліотек – це 80 % від загальної кількості публічних бібліотек. Основна проблема – відсутність нових надходжень, за останні 20 років оновлення фондів скоротилося на 90 %. Чверть відвідувачів – це діти, однак через брак фінансування, бібліотекарі часто не можуть запропонувати їм нічого нового й цікавого», − йдеться на офіційному сайті проекту.

Організатори закликають всіх небайдужих приєднатися до благородної справи, поділившись художньою дитячою літературою, виданою у 2000—2014 роках. За попередніми даними участь у проекті візьмуть 25 міст України, мапа з розташуванням місць прийому книг вже є на сайті.

Джерело: Culprostir.UA
Розділи: Культурні акції

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути