chrome firefox opera safari iexplorer

Кияни зберуться покращити своє місто

01 березня 2015 о 00:57

У столиці стартував перший в історії міста Urban Fest. Всі, хто не байдужий до зовнішнього вигляду і проблем Києва, 28 лютого і 1 березня будуть плідно спілкуватися в G13 Project Studio.

«Ми зберемо разом київські ініціативи, які прагнуть змінити місто на краще. Ми хочемо підкреслити важливість культури як фактора, який формує громадянина. Ми хочемо, щоб кияни познайомилися з тими, у кого вже є успішний досвід перетворення міст», — заявляють організатори.

Cultpostir з'ясував, що кияни зможуть вислухати вісімнадцять спікерів. Серед них — головний архітектор Києва Сергій Целовальник, начальник відділу художнього оформлення та ландшафтної архітектури Департаменту містобудування та архітектури КМДА Ганна Бондар, українські та російські урбаністи, популярні блогери. Крім академічного, передбачений формат неформального спілкування в фудкорті і на «станціях активності». У фіналі фесту — кінопоказ та фотовиставка.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути