chrome firefox opera safari iexplorer

Скандальні київські забудови неможливо знести?

17 червня 2011 о 09:40

Головне управління містобудування та архітектури КМДА не може прийняти рішення про знесення скандальних забудов у столиці, оскільки забудовники мають всі необхідні документи.

Про це в інтерв'ю «Сегодня»заявив начальник цього управління, головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

«Проекти погоджувалися і затверджувалися до мого призначення. Люди, від яких залежала видача погоджень і дозволів, знали, на що йшли. Або не знали. Але у забудовників на сьогодні, коли всі ми уже бачимо будівництва, є всі необхідні документи. Тепер виникають об'єкти, які абсолютно не допомагають силуетам міста. Наприклад, через чийсь недогляд 49-поверховий будинок на Кловському спуску своїми висотою і масою навалюється на дзвіницю Лаври», — сказав він.

За словами архітектора, іронія полягає в тому, що у судах виграють забудовники, бо мають погодження на руках.

«Та я не за те, щоб зносити. Хтось щось робив, інвестував, старався як міг. Щоправда, якщо це  нахабно зроблено — коли попереджали, що не можна будувати, усі проти, подумай. Тоді це виклик! Демонстрація уседозволеності, яка нібито покривається зверху. Але тут гроші затьмарюють все», — сказав він.

Целовальник додав, що скандальних забудов у Києві «35-40, а може, й більше».

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути